شماره تماس :

قوانین

قوانین

فعالیت در سایت نسیم رنک نشان دهنده پذیرش تمامی قوانین آمده در زیر است :
منظور از سامانه تبلیغاتی پاپ آپ می ، سایت nasimrank.ir می باشد.

قوانین کسب درآمد کنندگان :
 

قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی نسیم رنک در لینک باکس و کسب درآمد از طریق آن ، ممنوع می باشد و مسئولین سامانه می توانند حساب کاربری فرد خاطی را غیرفعال کرده و درآمدی واریز نکنند.
محتوای وبگاه ها نباید مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند و اگر پس از مدتی وبگاهی فیلتر شود ، مدیریت سامانه تبلیغاتی نسیم رنک می تواند درآمد کاربر را واریز ننماید.
در صورت مشاهده کوچک ترین تقلب در سامانه تبلیغاتی نسیم رنک ( به هر نحوی* ) ، مدیریت نسیم رنک اجازه بستن یا صفر کردن حساب کاربری فرد خاطی را دارد. ملاک مشخص شدن تقلب توسط کاربر نظر مدیریت و پشتیبانی سایت نسیم رنک می باشد و کاربر هیچ گونه حق اعتراضی ندارد
مسئولین سامانه تبلیغاتی و کسب درامد نسیم رنک هیچ گونه مسئولیتی نسبت به شمارش تمام ورودی ها ندارند و ملاک درآمد پرداختی ، مقدار ورودی تایید شده در این سامانه می باشد.
هیچ یک از وب های فروش اکانت های عبور از فیلترینگ، حق کسب درآمد از سامانه تبلیغاتی نسیم رنک را نداشته و در غیر این صورت درآمد آنها پرداخت نخواهد شد.
مدیریت سامانه تبلیغاتی نسیم رنک اجازه استفاده از ورودی های پاپ آپ تکراری و یا ورودی هایی که تایید نمی شوند را دارد و می تواند از آن ها به هر شکلی استفاده کند.
مدیریت سامانه تبلیغاتی نسیم رنک هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای سایت های تبلیغ کننده ندارد.
نسیم رنک به منظور حفظ کیفیت پاپ آپهای نمایش داده شده مجاز است وب سایتهایی که آیپی های خارج آنها بیشتر از آیپی های ایران باشد و یا به هر نحو مشخص شود از سیستمهای آیپی تقلبی استفاده میکنند، حذف کند و درآمد آنها را صفر نماید
در صورتی که مشخص شود سایتی اسکریپت نسیم رنک را ندارد و بازدیدهای آن سایت به روش دیگری به نسیم رنک ارسال میشود، مدیریت میتواند سایتها را حذف کرده ودرآمد مربوط به آنها را صفر نماید و کاربر حق هیچگونه اعتراض ندارد
در صورتی که مشخص شود بازدهی کافی ندارد و یا توسط تبلیغ دهندگان ترافیک آنها بی ارزش و بدون بازدهی گزارش شود، مدیریت میتواند سایتها را حذف کرده ودرآمد مربوط به آنها را صفر نماید.
در هنگام درخواست واریز باید تمامی سایت هایی که با آن ها کسب درآمد کرده اید در پنل شما وجود داشته باشند در غیر اینصورت ، مدیریت این سامانه اجازه کم کردن درآمد سایت هایی که در لیست موجود نمی باشند را دارد.
سامانه تبلیغاتی نسیم رنک هیچ گونه مسئولیتی در مقابل مشکلات احتمالی سیستم اعم از هک شدن و ایجاد مشکل برای هاست و ... ندارد.
مسئولین سامانه تبلیغاتی نسیم رنک اجازه دارند در هر زمانی جلوی اجرای کد تبلیغاتی سامانه را گرفته و پس از آن موظف به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نمی باشند.
واریز درآمد کاربران در حالت عادی ممکن است تا 72 ساعت کاری زمان ببرد.
واریز مبلغ زیر صدهزارتومان شامل 500 تومان هزینه کارمزد کارت به کارت می باشد و پس از کسر کارمزد به حساب شما واریز خواهد شد. در صورتی که تمایل دارید مبلغ درخواستی به طور کامل به حساب شما واریز شود، در پنل کاربری شماره شبای حساب خود را اعلام نمایید
چنانچه مضخص شود که دویا چند  نام کاربری متفاوت متعلق به یک فرد است ، نسیم رنکتواند کلیه نام های کاربری متعلق به آن فرد را مسدود و درآمد وی را در هر زمان صفر نماید
هر گونه تغییر در نحوه عملکرد کد پاپ آپ این سامانه به هر نحوی ( مشخص کردن کوکی و ... ) بدون هماهنگی با مدیریت سامانه خلاف قوانین این سامانه می باشد و مسئولین سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد نسیم رنک می توانند حساب کاربری فرد خاطی را غیر فعال کرده و موجودی کاربر خاطی را پرداخت ننمایند. .
قوانین تبلیغ کنندگان :
 

هیچ یک از وب های فروش اکانت های عبور از فیلترینگ حق تبلیغات در سامانه تبلیغاتی نسیم رنک را ندارد.
وبگاه های فیلتر شده اجازه استفاده از خدمات سامانه تبلیغاتی نسیم رنک را ندارند.
تبلیغات سایتها و یا نرم افزار های خارجی اسپم ممنوع میباشد.
قراردادن لینک صفحه فرود سایتهای پاپ اپ خارجی به عنوان لینک تبلیغات ممنوع میباشد.
ثبت تبلیغی که به هر عنوان باعث مزاحمت برای کاربران شود ممنوع میباشد.
کلیه مسئولیت های حقوقی و غیر حقوقی  تبلیغهای نمایش داده شده به عهده ثبت کننده تبلیغ میباشد.
ثبت تبلیغی که با پیغامهای دروغین نظیر به روز رسانی سیستم عامل و نرم افزار کاربر را مجبور به دانلود نرم افزار و فایل اجرایی میکند ممنوع میباشد.
در صورتی که برای تبلیغات وبی که با قوانین سامانه تبلیغاتی نسیم رنک مغایرت دارد هزینه ای واریز شود ، مدیریت سامانه تبلیغاتی نسیم رنک می تواند از عودت وجه خودداری کند.
شعار نسیم رنک نمایش یک پنجره پاپ آپ به منظور ارائه خدمات با کیفیت بالا و نیز کاهش مزاحمت برای بازدیدکنندگان و جلوگیری از بسته شدن پنجره های نسیم رنک باشد. لذا تبلیغاتی که درون خود شامل باز شدن صفحات پاپ آپ دیگر باشد، تائید نخواهد شد.
تبصره: ریدایرکتهای html ای که برخی از سایتها برای افزایش بازدید و رنک سایت خود استفاده میکننند شامل این قانون نمی باشد.
نسیم رنک هیچگونه مسئولیتی برای جذب ممبر در کانالهای تلگرام در تبلیغاتی که برای تلگرام ثبت میشود، ندارد.
تعداد آی پی های ورودی به وبگاه های تبلیغ کننده ، لزوماً با تعداد اعتباری که خریداری می کنند برابر نخواهد بود و احتمالاً طبق آمارگیر موجود در وبگاه های تبلیغ کننده ، ورودی کمتری ارسال می شود
سامانه تبلیغاتی نسیم رنک هیچ گونه مسئولیتی نسبت به تقلب کاربران و کم شدن اعتبار تبلیغاتی تبلیغ کنندگان به خاطر تقلب کاربران و بدون ارسال ورودی پاپ آپ ، ندارد ولی حتی الامکان جلوی هر گونه تقلبی گرفته می شود. ( در صورت مشاهده هر گونه تقلبی که جلوی آن گرفته نشده است ، لطفاً به ما اطلاع دهید. )
ملاک میزان ورودی به وبگاه های تبلیغ دهنده ، شمارنده سایت نسیم رنک می باشد نه شماردنده های دیگر.
در صورت تغییر محتویات صفحه ای که در سایت نسیم رنک تبلیغ می شود ، به صورتی که محتوای جدید مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و یا مورد تایید مسئول سامانه تبلیغاتی نسیم رنک نباشد ، مسئول سامانه تبلیغاتی نسیم رنک اجازه برداشتن تبلیغات مذبور را داشته و ملزم به پرداخت هیچ گونه خسارت و مابه التفاوتی نمی باشد ؛ همچنین مسئولین این سامانه می توانند حساب کاربری فرد خاطی را برای همیشه مسدود کرده و هیچ مقدار از درآمد کسب شده کاربر خاطی را به وی پرداخت ننمایند.
پس از سفارش تبلیغات ، امکان عودت وجه پرداخت شده و حذف تبلیغ وجود ندارد.
مقدار سفارش یا نوع پرداخت یا هر دلیل دیگری هیچ تفاوتی در قانون عدم لغو تبلیغ ایجاد نمیکند و تبلیغات به هیچ عنوان لغو نخواهند شد
تبلیغات ممکن است به هر یک از روش های pop up ، pop under ، new tab و یا هر روش مشابهی نمایش داده شوند.
در صورتی که به هر عنوان تبلیغات بازدهی کافی نداشته باشند سایت پاپ اپ می هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت
تنها توافقاتی که بصورت مکتوب با امضا مدیریت سایت بصورت قرارداد درامده اند دارای اعتبار میباشند و صحبتهای شفاهی و مکتوب از سایر روشها فاقد اعتبار است.
از آنجا که ترافیک سایتهای نمایش دهنده وابسته به مناسبتهای واقع در هر روز می باشد و ممکن است تغییر داشته باشد، پاپ اپ می همواره سعی میکند تا با ارائه خدمات مطلوب به تعداد کافی تبلیغ در اختیار تبلیغ دهنده بگذارد ولی در صورتی که به هر علت (از جمله علت گفته شده) تعداد تبلیغ کاربر به مقدار درخواستی در روز نرسد کاربر حق اعتراض نخواهد داشت. در واقع نمایش تبلیغ در این شرایط ممکن است کمی طولانی تر گردد.
تبلیغ دهنده موظف است از صحت و سلامت لینک تبلیغ و مابقی تنظیمات تبلیغ خود اطمینان حاصل کند. و در صورت مشاهده هرگونه تناقض مراتب را از طریق تیکت برای اصلاح اطلاع دهد.
نسیم رنک در هر زمان میتواند نسبت به تغییر نرخ پاپ آپ برای کاربران مختلف اقدام نماید. بدیهی است پس از تغییر نرخ، کلیه تبلیغاتی که شارژ آنها باقی مانده است با نرخ جدید محاسبه شده و در نتیجه تعداد بازدید مانده تبلیغات با این اقدام کم یا زیاد خواهد شد. در این مورد حق اعتراض از مشتری سلب خواهد شد.
نسیم رنک میتواند با هر مشتری نرخ متفاوتی توافق شود و سایر مشتریان حق اعتراض نخواهند داشت و همچنین برای یک مشتری تبلیغات متفاوت نرخهای متفاوت میتواند وجود داشته باشد.
ثبت تبلیغات دانلود نرم افزار و یا دانلود اپلیکیشن تنها با هماهنگی با مدیریت از طریق ارسال تیکت در بخش پشتیبانی امکان پذیر خواهد بود
وب سایت هایی که برای تبلیغات تایید نخواهند شد
وب سایت های فروشگاهی که از کلمات( برنده شدید و یا برنده جایزه شدید و تبریک ) استفاده می کنند و چت روم ها
وب سایت هایی که به هر دلیلی قبلا یک بار فیلتر شده اند.
وب سایت های فروش وی پی ان و عبور از فیلترینگ و یا تبلیغات دانلود نرم افزار یا اپلیکیشنهای رفع فیلترینگ. در صورت ثبت چنین تبلیغاتی هزینه تبلیغ برگشت داده نخواهد شد
وب سایت هایی که تبلیغات فروش وی پی ان دارند(هدر و یا بنر)
وب سایت های فروش مقالات،کتب و محصولات مربوط به مسائل زناشویی.
آموزش و نرم افزار های هک و تقلب.
صفحات فروشگاهی که جهت تشویق و گول زدن کاربران،از کلمات تخفیف مانند : 80 درصد تخفیف و... استفاده میکنند.
وب سایت های دانلود و خرید فیلم های غیر مجاز که امکان فیلتر شدن وبسایت وجود داشته باشد.
درج هرگونه لینک تبلیغی که برای کاربر مستقیما پنجره دانلود یک برنامه یا فایل را باز کند بر خلاف قوانین است و در صورت عدم رعایت تبلیغ مسدود و هزینه هرگز برگشت داده نخواهد شد.
ویرایش آگهی باید با اطلاع قبلی انجام شود،در غیر اینصورت آگهی مسدود خواهد شد.
آن دسته از عزیزانی که بعد از فعال شدن تبلیغ اقدام به تغییر محتوای وب سایت مورد نظر بکنند تبلیغ مسدود و هزینه هرگز برگشت داده نخواهد شد.
پاپ اپ می هر زمان میتواند نسبت به تغییر شرایط این صفحه اقدام کند و کاربران موظفند با مراجعه به این صفحه از اخرین تغییرات و شرایط مطلع شوند

سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد نسیم رنک و مسئولین آن ، هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی که بر روی این سامانه انجام می شود ندارند.
در صورتی که کاربری به قوانین عمل ننماید ، مدیریت سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد نسیم رنک می تواند حساب کاربری فرد خاطی را برای همیشه یا برای مدت زمان معینی غیر فعال کرده و هیچ مبلغی بابت درآمد کسب شده کاربر خاطی و یا تبلیغ انجام شده ، پرداخت ننماید و همچنین می تواند تبلیغات فعال کاربر خاطی را حذف کند.
مسئولین سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد نسیم رنک می توانند در هر زمانی به علت عدم رعایت قانون یا قوانین این سامانه توسط کاربری ، اقدامات لازم را انجام دهند و موظف نیستند قبل از هر اقدامی به کاربر خاطی اخطار دهند.
مدیریت سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد نسیم رنک اجازه تغییر قوانین سامانه را در هر زمانی دارد و کاربران موظف هستند برای آگاهی از قوانین جدید سامانه ، به همین صفحه باز گردند.

در صورتی که کاربری برای پشتیبانی، پرسنل و هر شخص دیگری در سایت نسیم رنک مزاحمت ایجاد نماید، سایت نسیم رنک حق مسدود نمودن دسترسی کاربر را به هر شکلی که صلاح بداند دارا می باشد و کاربر مذکور حق هیچگونه اعتراضی ندارد
معیار مسدود شدن اکانت و درآمد کاربر و یا تبلیغات تنها با صلاحدید مدیریت سایت نسیم رنک است و کارب حق هیچگونه اعتراضی ندارند
بعد از ثبت سفارش تبلیغ یا سایت نمایش دهنده، راه ارتباطی کاربران از طریق تیکت و بخش پشتیبانی در سایت که امکان آن فراهم شده است می باشد و از کاربران محترم تقاضا میشود برای پیگیری و رسیدن به نتیجه بهتر با صبوری مشکل خود را در تیکت مطرح نمایند و در صورتی که نتیجه مطلوب را دریافت نکردند ظرف مدت 72 ساعت مراتب را ازطریق پیامک به تلفن همراه درج شده در بخش تماس با ما یا تلگرام یا ایمیل پیگیری نمایند و از پیگری مشکل به صورت همزمان در همه سیستمهای ارتباطی پرهیز نمایند زیرا باعث سردرگمی پشتیبانی سیستم شده و ممکن است چند باز یک پاسخ را دریافت کنید و باعث اتلاف وقت خود شما و نیز پرسنل گردد
با ثبت نام در این سیستم کاربر تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی که در اینده به ان اضافه خواهد شد را میپذیرد